Siparişim Ne Zaman Kargolanır? 

Hafta İçi tüm günlerde saat 13:00’a kadar verilen siparişler (bayram ve tatil günleri hariç)

Uyku Tulumları Dışında Tüm Ürünlerin gönderimi en geç 1 hafta içerisinde sağlanmaktadır.

Uyku Tulumları en geç 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler ilk iş günü baz alınarak yukarıdaki ürün kategorisine göre belirtilen sürelerde kargolanır.

Siparişim ne zaman teslim olur?  

Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Siparişiniz Kargoya verildiğinde Ninna Kids adına Yurtiçi Kargodan tarafınıza mesaj gönderilir. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için üç (3)  gün bekletilir. Üç gün içinde teslim alınmayan kargolar tarafımıza iade edilir.

Siparişinizin durumunu nasıl kontrol edebilirim? 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme mailinde “kargo takip” numaranızda olacaktır. Bu kargo takip numarası ile kargonuzun durumunu internet sitemiz üzerinde bulunan ana sayfamızda sağ en üst köşedeki      ” Kargo Takip Linkimizden ”     sorgulayabilir veya ilgili kargo şirketinin çağrı merkezi üzerinden izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim? 

Siparişiniz daha önce belirttiğiniz kargo adresine gönderilmek üzere kargo şirketine verilmemiş ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri bizimle iletişim kurarak gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklik yapmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

www.ninnakids.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin 17 TL dir. (Mobil bölgeler hariçtir.)

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz? 

Siparişleriniz  “Sürat Kargo” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.

Menü