Teslimat

Siparişim Ne Zaman Kargolanır?

Hafta İçi tüm günlerde saat 13:00’a kadar verilen siparişler (bayram ve tatil günleri hariç)

Uyku Tulumları Dışında Tüm Ürünlerin gönderimi en geç 1 hafta içerisinde sağlanmaktadır.

Uyku Tulumları en geç 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Saat 13:00 dan sonra verilen siparişler ve tatil günlerine denk gelen siparişler ilk iş günü baz alınarak yukarıdaki ürün kategorisine göre belirtilen sürelerde kargolanır.

Siparişim ne zaman teslim olur?

Siparişinizin kargoya teslim edilmesinden itibaren mesafeye bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim olur. Siparişiniz Kargoya verildiğinde Ninna Kids adına Sürat Kargodan tarafınıza mesaj gönderilir. Belirttiğiniz adreste bulunamadığınız durumda, Kargo şirketi paketinizin bulunduğu şubeyi belirten bir not bırakır ve paketiniz şubeden teslim almanız için iki (2) gün bekletilir. İki gün içinde teslim alınmayan kargolar tarafımıza iade edilir.

Siparişinizin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra size gelen bilgilendirme mailinde “kargo takip” numaranız ve ” Kargo Takip Linkimiz ” olacaktır. Bu kargo takip numarası ile kargonuzun durumunu bu linkten sorgulayabilir veya ilgili kargo şirketinin çağrı merkezi üzerinden izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimat bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Siparişiniz daha önce belirttiğiniz kargo adresine gönderilmek üzere kargo şirketine verilmemiş ise Teslimat adresi, alıcı adı gibi değişiklikleri bizimle iletişim kurarak gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklik yapmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

www.ninnakids.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti tüm Türkiye İçin 20 TL dir. (Mobil bölgeler hariçtir.)

Hangi Kargo Şirketi ile Çalışıyorsunuz?

Siparişleriniz “Sürat Kargo” ile belirtiğiniz adrese ulaştırılır.

Menü