%100 Pamuk Emzirme Önlüğü
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. %100 Pamuk Emzirme Önlüğü

%100 Pamuk Emzirme Önlüğü  öğrenmek için doğru yerdesiniz.

En kaliteli ve bebeğinizi rahatsız etmeyecek uyku tulumları NİNNA KİDS de,  pazen uyku tulumlarımızı yavrularımızın boyutuna göre ayarlamakta olup dilediğiniz renk tonlarında üretmekteyiz. Son kaliteli pazen uyku tulumlarımız sayesinde ısı dengesi korunup bebeklerinizin terlemesini engellemektedir. Bebeğinizin kıyafetlerini yaşına göre değil kilosunu göre almanız en sağlıklısıdır. Her bebek yaşına uygun kiloda olmaz Bebekler ilk zamanlarda çok hızlı büyürler ve aldığınız giysiler hemen küçük gelmeye başlayabilir. İlk aylarda web sitemizden 0-6 ay bedenleri almanız gerekmektedir. Ninna Kids olarak fermuarlı ürünleri üretmekte olup bebeğinizin altını değiştirirken kolaylık sağlamanıza yardımcı olmaktayız

Pazen uyku tulumlarımız sayesinde Çocuklarınız için en rahat ve güvenilir adres NİNNA KİDS’DİR. Yavrularımız için ürünlerimizi bebeklerimizin cildine göre ve özenle üretmekteyiz. Bebeklerin ve Çocukların Cildi Yetişkinlere göre daha nadir ve hassastır.  Tüm bebeklerin ve çocukların cildi savunmasızdır. Bu ciltler, günlük stres olaylarına karşı ( rüzgar, fazla sıcaklık, sürtünme) gibi kolaylıkla derinin tahribatı gibi eğilimi gösterir ve yavrularınız huysuzlaşır. Bebekleriniz aşırı hassas oluşu iki yaşına kadar devam eder. Bebeğiniz için seçtiğiniz kumaş, onun hassas ve korunmasız cildine uygun değilse cilt problemlerine neden olabilir. Bunun nedeni ise yavrularımızın bağışıklık sisteminin tam manasıyla gelişmiş olmamasındandır. Bu durumlarda bebeklerinizde egzama deride kaşınma ve alerji oluşmaktadır. Yavrularınız için kıyafet seçerken en önemli kriter, ter emmen ve nefes alabilen kaliteli kumaşları tercih etmenizdir. Böylelikle bebeğiniz terlemez ve çok rahat hareket etmiş olur.

Annelerin çoğunlukla seçimi ürünlerin pamuk olmasıdır. Çünkü pamuklar rahattır ve yıkanmasında bir problem yoktur. Ürünlerimiz %100 pamuktan üretilmekte olup bebekleriniz için en rahat ve kaliteli olanlardandır. Pamuklu kumaşlarımızda yaygın olarak bir çok renk ve model bulunmaktadır.

%100 Pamuk Emzirme Önlüğü 
Pamuklu kumaş, çocuk ve bebek giyimi için en popüler seçimlerin başında gelmektedir. Pamuk yumuşak ve emici bir kumaş olduğundan dolayı ve bebeğinizin nazik cildine tam bir uyum sağlar.
Pamuk %100 doğal bir üründür.
Pamuk dayanıklı ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Hem organik hem de geleneksel üretim yöntemleriyle üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Pamuklu giysiler oldukça yumuşak ve bebeğinizin hassas cildine sertçe sürtünerek tahriş olmasına neden olmaz.

%100 Pamuk Emzirme Önlüğü  detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü