%100 Pamuk Multi Müslin Emzirme ve Puset Örtüsü
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. %100 Pamuk Multi Müslin Emzirme ve Puset Örtüsü

%100 Pamuk Multi Müslin Emzirme ve Puset Örtüsü hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Diyelim ki evinizde oyun matı yok ve bebeğiniz oyun oynarken yere düştü yaralanabilir ve canı yanabilir ama oyun matı var ise yaralanma riski en aza iner. Ve bebeğiniz düştüğünde canının yanma olasılığı en aza inmiş olur. Oyun matlarının üzerinde bulunan değişik desenler ve vb. şeyler çocuğunuzun ilgisini çeker ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Oyun matının faydaları da vardır. El göz koordinasyonu geliştirir, Motor becerilerinin gelişimini olumlu yönde destekler, Bebeğin duyularını uyarır, Hareket kabiliyetlerini arttırır, Bilişsel gelişimleri arttırır, Özgürlüğü teşvik eder ve özgüveni arttırır, Ev içinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Birçok oyun minderi bebeğinizin uzanması, emeklemesi ya da üzerinde yürürken iyi bir yastıklama sağlaması için elyaf veya köpük malzemeden yapılırlar. Biz Ninna Kids olarak ürettiğimiz eşyalarda kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bebeğinize oyun matı seçerken dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır.

%100 Pamuk Multi Müslin Emzirme ve Puset Örtüsü Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bebeğinizin sevdiği ya da hoşuna giden figürleri ya da çizgi film karakterlerinin bulunduğu oyun matı tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz oyun minderinin, yıkanıp silinebilir, kir tutmayan özelliklere sahip olmasına dikkat ediniz. Kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat ediniz. Bebeğiniz küçük olduğu için çoğu eşyayı ağızına götürecektir ve bu yüzden matın desenin de kullanılan boyalar doğal ve bebeğin sağlığına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca hafif, katlanabilir ve taşınabilir özellikte tercih edeceğiniz bir oyun matı kullanım açısından size birçok avantaj ve rahatlık sağlayacaktır. Bu sayede oyun matını istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz bir misafirliğe giderken bile yanınızda götürebilirsiniz. Ya da bir tatile giderken arabanızın bagajına koyabilirsiniz. Ninna Kids olarak üretmiş olduğumuz oyun matı %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. Ninna Kids ‘den almış olduğunuz oyun matı ile bebekleriniz oyunlarını daha rahat, güvenli, eğlenceli ve huzurlu bir şekilde oynamış olurlar.

%100 Pamuk Multi Müslin Emzirme ve Puset Örtüsü hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü