%100 Pamuklu Müslin Bornoz
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. %100 Pamuklu Müslin Bornoz

%100 Pamuklu Müslin Bornoz Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Yan koruma diğer adı ile bumper olarak da bilinen üründe temel amaç bebeğin bacaklarını veya kollarını beşiğin çıtaları arasına sıkışmasını engellemektir. Yan koruma bebeğin kafasını çarpma olasılığına karşı da bariyer görevi görmüş olur. Bebeğiniz beşikte uyurken herhangi bir uzvunu çarpmasına karşı alınabilecek önlemlerdendir. Bebekler uyanıkken ve beşikte çok fazla hareket ederler. Bumper beşik koruma bu hareket sırasında bebeğin yaralanmamasına yardımcı olur. Bebeğin kafasını çarpma olasılığında kafa sarsıntısına karşı korur. Olası bir çarpma durumunda bebeğin kemik sağlığını ve tüm vücudunu korumaktadır. Ninna Kids olarak her zaman sizlere müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız. Örnek olarak bebeğiniz beşiğinde uyuyor ve sizin de başka bir odaya gitmeniz gerekiyor eğer bumper beşik yan koruması olmadan yan odaya giderseniz bebeğiniz sağa, sola dönerken bacağını ya da ellerini çarpabilir ve canı yanabilir.

%100 Pamuklu Müslin Bornoz Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yüzden bumper beşik yan koruyucu varsa siz diğer odaya gittiğinizde bile bebeğiniz sağa, sola dönerken bacağını ya da ellerini çarpsa bile canı acımayabilir bu yüzden bumper beşik yan koruması kullanmanız mantıklıdır. Alacağınız bornozun kaliteli olması gerekir. Bornozun modeli de önemlidir uzun bir bornoz mu yoksa kısa bir bornoz mu alacaksınız. Ve alacağınız bornozun rengide önemlidir. Aldığınız bornozun kumaş kalitesi çok önemlidir örnek olarak almış olduğunuz bornoz ne kadar su çekiyor, ne kadar sürede kuruyor, ne kadar antibakteriyel bu konular hakkında bilgili olmalısınız. Çocuklara bornoz alırken pamuk, kadife be bambu kumaşlar tercih edilmeli. Özellikle üzerinde %100 pamuk yazıyor mu buna bakılmalı. Pamuk kumaş bornozdaki en kaliteli kumaşlardan birisidir. Ninna Kids olarak bizim bornozlarımız %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. Bizden Ninna Kids ‘den almış olduğunuz bornozu nasıl yıkamanız gerektiğiniz konusunda dert etmenize gerek yoktur çünkü biz sizlere almış olduğunuz ürünle birlikte yıkama talimatı yollamaktayız.

%100 Pamuklu Müslin Bornoz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Menü