Bebek Yatak Yan Koruyucu Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Bebek Yatak Yan Koruyucu Modelleri

Bebek Yatak Yan Koruyucu Modelleri hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Emzirme yastıkları, yanlış tutuş pozisyonlarından kaynaklanan bel, sırt, ve kol ağrılarını azaltarak konforlu bir emzirme deneyimi yaşarsınız. Emzirme minderi, bebeğinizin doğru emme pozisyonunu almasını sağlar. Doğru pozisyonda beslenebilen bebeğinizin kusma, sütü geri çıkarma gibi durumları daha az yaşandığını göreceksiniz. Minderin yüksekliği sayesinde rahat bir pozisyonda durmuş olursunuz. Eğilmenize gerek kalmaz. Yumuşak ve ergonomik yapılı bu yastıklar ile birlikte bebeğiniz daha konforlu olmakla beraber, uykuya dalması daha kolay gerçekleşir. İkiz bebek sahibi olan aileler için oldukça tercih edilebilir bir üründür. Dışarıda, parkta, misafirlikte ve arabada vb. yerlerde çocuğunuzu emzirmenize yardımcı olabilir. Örnek olarak misafirliktesiniz ve gittiğiniz yerde çocuğunuzu emzirmek zorundasınız ve çocuğunuzu emzirirken çocuğunuz kustu ve üstünü batırdı. Diyelim sizde yanınıza çocuğunuz için yedek kıyafet almadınız ve misafirlikten erken kalkıp eve gitmeniz gerekecek ama bebek emzirme yastığı kullanırsanız erkenden misafirlikten kalkıp eve gitmenize gerek kalmaya bilir yani bebeğinizin kusma riski azalacaktır.

Bebek Yatak Yan Koruyucu Modelleri Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ninna Kids olarak her zaman müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız. Çoğu emzirme yastığı veya minderi bebeğinizi biberona rahatça ulaşabilmesi için doğru yükseklikte desteklerken sizin belinizin etrafında kıvrılacak şekilde tasarlanmaktadır. Emzirme yastığı veya minderinin ideal kullanımı, bebeğinizin sırt üstü düz bir şekilde olmamak şartıyla size doğru hafifçe yana eğilmesi ve yastığın kaymasını önlemek için de yastığın vücudunuza mümkün olduğu kadar yakın olması olarak açıklanabilir. Ninna Kids ‘in emzirme yastığı kumaşı %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. İç dolgusu 1.Kalite elyaf kullanılmıştır. Bizden Ninna Kids ‘den aldığınız ürünlerin nasıl yıkanması gerektiğini bilmiyorsanız dert etmenize gerek yok çünkü biz sizlere almış olduğunuz ürün ile birlikte yıkama talimatını yollamaktayız o yüzden bizden almış olduğunuz ürünü nasıl yıkamanız gerektiğini dert etmenize gerek yoktur.

Bebek Yatak Yan Koruyucu Modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Menü