Emzirme Önlüğü Çeşitleri
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Emzirme Önlüğü Çeşitleri

Emzirme Önlüğü Çeşitleri hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

En kaliteli ve bebeğinizi rahatsız etmiycek uyku tulumları NİNNA KİDS de ,  uyku tulumlarımızı yavrularımızın  boyutuna göre ayarlamakta olup dilediğiniz renk tonlarında üretmekteyiz. Son kaliteli kumaşlarımız sayesinde ısı dengesi korunup bebeklerinizin terlemesini engellemektedir. Bebeğinizin kıyafetlerini yaşına göre değil kilosunu göre almanız en sağlıklısıdır. Her bebek yaşına uygun kiloda olmaz Bebekler ilk zamanlarda çok hızlı büyürler ve aldığınız giysiler hemen küçük gelmeye başlayabilir. İlk aylarda web sitemizden 0-6 ay bedenleri almanız gerekmektedir. Ninna Kids olarak fermuarlı ürünleri üretmekte olup bebeğinizin altını değiştirirken kolaylık sağlamanıza yardımcı olmaktayız

 

Emzirme Önlüğü Çeşitleri

Ürünlerimizde %100 pamuklu ürünleri geliştirmekteyiz. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında, evinizin sıcaklığına göre tercihler yapabilirsiniz. Kıyafetleri mutlaka yıkama talimatlarına göre yıkamalısınız. Bu şekilde yapmanız ürünlerin daha az yıpranmasını ve şeklinin bozulmasını önlemektedir. Bebeklerin derisi yetişkin bireylerden 5 kat daha ince olduğu için onlar için en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerimiz NİNNA KİDS de mevcuttur. Kış ayları yaklaşmakta olup çok kalın giydirmediniz gerektiğinde üstünden rahatça çıkarabilecek giysiler tercih edilmelidir. Bebeklerinizin üstünü giydirip çıkarırken dikkat edilmesi gerekir çünkü bebeklerin nefes alması kesilir ve bebek panik yapıp ağlamaya başlar. O yüzden bebeklerinizi giydirirken yumuşak kumaşlar tercih edilmelidir. Ve baş kısmından dikkatlice geçirilmelidir. Bebek kıyafetlerinde dikiş kısmındaki yumuşaklık da çok önemlidir. Ne çok kalın ne de çok sert olmalıdır. Bebeğinizin sağlığı için Ninna Kids ürünlerini tercih ediniz çünkü bizim ürünlerimiz  bebeğinizin sağlığını korur. Bizim markamızda tüylü, boyası çabuk çıkan, tüyleri kolay bir şekilde kopan ürünler bulunmaz. Biz her zaman kaliteli ürünler sunarız.

 

Emzirme Örtüsü Çeşitleri

Emzirme örtülerimiz de dilediğiniz rengi seçebilir bebeğiniz ve sizin için en uygun ve konforlu olanını NİNNA KİDS de seçebilirsiniz uygun ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnun kalacağı şekil de tasarlamaktayız. Vazgeçilmez yumuşaklığımız ve bebeğiniz emzirirken rahatça izlemenizi sağlayan tasarımlarımızla kaliteli ve şık bir deneyim sağlar.

Kumaşlarımızı %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretmekteyiz

Double Face Müslin kumaş kullanılmıştır.

30 derecede hassas yıkama yapınız.

Ürünle beraber gönderilen yıkama talimatına uygun yıkayarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.
Pamuklu kumaş, çocuk ve bebek giyimi için en popüler seçimlerin başında gelmektedir. Pamuk yumuşak ve emici bir kumaş olduğundan dolayı ve bebeğinizin nazik cildine tam bir uyum sağlar.
Pamuk %100 doğal bir üründür.
Pamuk dayanıklı ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Hem organik hem de geleneksel üretim yöntemleriyle üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Pamuklu giysiler oldukça yumuşak ve bebeğinizin hassas cildine sertçe sürtünerek tahriş olmasına neden olmaz.

Emzirme Önlüğü Çeşitleri detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü