En Kaliteli Kız Çocuk Giyim Markaları
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. En Kaliteli Kız Çocuk Giyim Markaları

En Kaliteli Kız Çocuk Giyim Markaları hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Bornoz alırken mutlaka kumaş kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Fiyatı uygun diye insan sağlığına zararlı olan ürünlerden almayınız. Ve özellikle çocuğunuza alıyorsanız ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Kumaş , bornozun özelliklerini etkileyen bir etkendir. Bornozun ne kadar su çektiği, Ne kadar sürede kuruduğu, Ne kadar anti bakteriyel olduğu bu hususların hepsine dikkat etmeniz gerekmektedir. Çocuklarınıza bornoz alırken pamuk, kadife ve bambu kumaşlar tercih edilmelidir. Ve bizim yani Ninna Kids Ürünleri gibi %100 pamuk olmalıdır. Ve firmamızın bir özelliği daha var zararlı maddeler için test edilmiş tekstiller için ürün etiketi olan OEKO TEX sertifikamız bulunmaktadır. Aldığınız ürünlerin bu özellikleri taşıyo olmasına dikkat ediniz. Aldığınız ürünlerin nasıl yıkanması gerektiğini bilmeniz gerekiyor bu sadece bornoz için geçerli değil yelek ,bornoz ,tulum vb. bir çok ürün için nasıl temizlenmesi gerektiğini bilmeniz gerekiyor yoksa aldığınız ürüne zarar verebilirsiniz. 

En Kaliteli Kız Çocuk Giyim Markaları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aldığınız ürünü yıkarken dikkat etmeniz gereken hususlar, ilk önce aldığınız ürünü bebeğinize giydirmeden önce yıkamanız gerekmektedir. Çünkü bebeğinize aldığınız o kıyafet elinize ulaşasıya kadar zararlı bakterilere maruz kalmış olabilir bu yüzden ilk önce aldığınız eşyayı yıkamanız gerekmektedir. Eğer aldığınız ürünün yıkama talimatı yok ise nasıl yıkanacağını araştırmalısınız. Ama bizim ürünlerimizde Ninna Kids Ürünlerinde aldığınız ürün ile beraber yıkama talimatını göndermekteyiz. Bu yüzden aldığınız ürünü nasıl yıkamam gerekli diye dert etmenize gerek yoktur. Eğer aldığınız ürünün yıkama talimati yok ise yıkanacak üründe bebek sağlığını olumsuz yönde etkileyecek deterjanlar kullunılmamalıdır. Bebeğiniz çamaşırları için kullanacak olduğunuz deterjanın dermatolojik olarak test edilmiş boya, paraben, fosfat, klor, sls, sles içermeyen, kokusuz bir ürün olması önemlidir. Bebeğinizin sağlığı açısından bebeğinizin ürünlerini yetişkinlerin ürünleri ile aynı yerde yıkamamalısınız. Ninna Kids olarak çamaşırları yıkadıktan sonra güneşte kurutmanızı öneririz çünkü güneş ışığı doğal dezenfektandır.

En Kaliteli Kız Çocuk Giyim Markaları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Menü