En Kaliteli Mama Sandalyesi Minderi Fiyatları
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. En Kaliteli Mama Sandalyesi Minderi Fiyatları

En Kaliteli Mama Sandalyesi Minderi Fiyatları hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Bebekler için havlu ve bornoz seçimi büyük bir önem gerektirir. Bornoz alırken en çok dikkat etmeniz gereken konu emicilik ve kumaş dokusudur. Örnek olarak bir tatile gittiniz ve çocuğunuzun bornozunu da yanınıza aldınız. Diyelim ki çocuğunuz banyo yaptı ve çıktı eğer bornozunuz iyi değilse çocuğunuzun üstündeki suyu bornoz çekmez ise çocuğunuz üşür vb. şeyler olabilir ama kaliteli bir bornoz almış iseniz çocuğunuzun üstündeki suyu çekebileceğinden çocuğunuza daha kaliteli bir yaşam sunacaktır. Bebeklerin cildi yetişkinlerden ve büyük yaş gruplarından çok farklıdır. Hassas cilde sahip olan bebekler ve özellikle yeni doğanlar için kıyafet ve bornoz seçimi dikkatli bir şekilde olmalıdır. Yeni doğan bebeklerden bahsedecek olursak, bebeklerin cildi henüz olgunlaşmamıştır ve ciltleri incedir. Bu yüzden yeni doğan bebeklerde koruyucu katman oluşmamıştır. Ninna Kids olarak her zaman ürettiğimiz ürünlerde kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

En Kaliteli Mama Sandalyesi Minderi Fiyatları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ninna Kids olarak bornozlarımız %100 pamuktan ve OEKO TEX  sertifikalı malzemeden üretilmiştir. Bu yüzden bebeklerin ciltlerine zarar vermeyecek %100 pamuklu kumaş olan ürünler tercih edilmelidir. Pamuk bornozun kendine özel özellikleri bulunmaktadır. Oldukça yumuşaktırlar, Kalın yapılı olmaları nedeniyle kış mevsiminde kullanımı kolay olmaktadır, Yüksek emicilikleri ile hızlı kurulama özellikleri bulunmaktadır. Bebek bornozu pamuk mu olmalı yoksa bambu mu bebeğinizin teni hassas olduğu için daha seçeceğiniz bornozun daha yumuşak bir dokuya sahip olması, Doğal yollarla üretilmiş olması, Anti bakteriyel özelliği bulunması, Yüksek emiciliği olması önemlidir. Bu yazdığımız konuları göz önünde bulundurduğumuzda pamuk ve bambu bornozlar bebekler için uygun olduğu yönündeyiz. Alacak olduğunuz bornozun modeli de çok önemlidir. Bebekler 2-3 aylık olduklarında artık renkleri algılamaya başlarlar o yüzden eşya seçiminde sıcak renkler kırmızı, turuncu, sarı psikolojide uyumluluğu ve ılımlılığı temsil etmektedir. Soğuk renkler ise yatıştırıcı ve dinginleştirici etkileriyle öne çıkmaktadır. Ninna Kids olarak her zaman müşterilerimize önem vermekteyiz.

En Kaliteli Mama Sandalyesi Minderi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü