En Rahat Bebek Uyku Tulumları
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. En Rahat Bebek Uyku Tulumları

En Rahat Bebek Uyku Tulumları öğrenmek için doğru yerdesiniz.

NİNNA KİDS olarak yavrularınız ve siz için en kaliteli uygun fiyatlı ve güvenli ürünleri üretmekteyiz.  Uyku tulumları bebeğiniz için özellikle kış aylarında gerekli olan bir ihtiyaçtır.  Havaların da soğumasıyla birlikte ebeveynlerimizi telaş sarmaktadır. Genellikle sabah bebeği kontrol edebilsek de örneğin üşüdüyse daha kalın kıyafetler terlediyse de daha ince kıyafetler tercih ederiz ama Gece pek mümkün olmayabilir . Sürekli olarak bebeğinizi kontrol etmeniz mümkün değildir.

En Rahat Bebek Uyku Tulumları

Zaten yeterince yorgun olan annelerimizin birde gece kalkıp telaşlanmasını istemeyiz. Veya bebeğimizin üstü açılmış mı diye bakamayız bu pek mümkün olmayabilir. Battaniye veya yorgan örtsek de Yavrularımızın sürekli olarak üstünü açacağına şahit oluruz. Yavrunuz yatakta uyurken bile hareket halindeyken yorganın onun üstünde kalması imkansızdır .  Bu durum da işinize yarayacak tek şey uyku tulumudur.

 

Hem güvenli ve kaliteli üretmekte olduğumuz uyku tulumu hem sizi hem de bebeğinizi rahat ettirmektedir. Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Peki doğru uyku tulumu nasıl seçilmelidir? Bebeğimizin neyine göre uyku tulumu almamız lazımdır?  Hangi uyku tulumunu almanız gerektiğine birlikte karar verelim. Yavrunuz için ilk bakmanız gereken şey TOG değeridir. Tog değeri bir kıyafetin yapıldığı malzemesini, kalınlığını ön plana çıkararak üretilmesini sağlayan değere denir.  Bu değer Tog değerinin ne kadar ısıda olmasını kapsayan değerdir. Bulunduğunuz alana göre bunun sıcaklığını seçebilmeniz de bir avantajdır.

TOG değerleri ise şunlardır:

0.5 TOG İlk veya Son Baharda

1.0 TOG havaların soğumaya başladığı zamanlarda

2.5 TOG Kış da

3.5 TOG ise Kışın ve Soğuk olan yerler de

Pamuklu kumaş, çocuk ve bebek giyimi için en popüler seçimlerin başında gelmektedir. Pamuk yumuşak ve emici bir kumaş olduğundan dolayı ve bebeğinizin nazik cildine tam bir uyum sağlar.
⦁ Pamuk %100 doğal bir üründür.
⦁ Pamuk dayanıklı ve kolay bir kullanıma sahiptir.
⦁ Hem organik hem de geleneksel üretim yöntemleriyle üretilen çeşitleri bulunmaktadır.
⦁ Pamuklu giysiler oldukça yumuşak ve bebeğinizin hassas cildine sertçe sürtünerek tahriş olmasına neden olmaz.

 

En Rahat Bebek Uyku Tulumları Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü