NİNNA KİDS hediyelik bebek bere ile bebeğiniz rahat, kaliteli ve sıcak bir giysi deneyimine sahip olabilir.

Yelek Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için seçeceğiniz bere onu terletmeyecek pamuklu bir kumaş olmalıdır. Nefes alan kumaşlar bebeğinizin başının terlemesini engeller ve rahat bir giyim sağlar. Bebeğiniz için alacağınız berede zararlı boya maddeleri içermeyen doğa dostu iplerden yapılmalıdır.

Peki TOG DEĞERİ NERDİR?

TOG değeri; anne ve babaların yelek seçerken oda ısısı ile uyumlu, bebeği üşütmeyen ya da terletmeyen uyku tulumu seçmesini kolaylık sağlayan bir ısı değeridir. TOG değeri oda ısısı ile uyumlu olan bebek yeleği tercih etmeniz deneme yanılma yoluna gitmeden doğru tulum tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Yelek Ne İşe Yarar?

berelerin asıl amacı sizin kulaklar ve kafanın üst kısımlarını sıcak tutmak için kullanılır.  bere ise kulaklarınız ile başınızın sıcak kalmasını sağlar. Böylelikle NİNNA KİDS hediyelik bebek bere ile bebeğiniz dışarıda başı üşümeden durabilir.

yelekler hangi kumaştan yapılır?

Genellikle sıcak tutmasını isteniyorsa kalın yünde ılık havalarda giyilmek isteniyorsa ince yünden yapılır.

bere İle Bebeği soğuktan nasıl korur?

Bereler genellikle kış ve sonbahar aylarında kulak ve başın üst bölümünü sıcak tutmak için kullanılır.

bereler Kaç Derecede Giyilir?

hediyelik bebek bere  genellikle eylül gibi soğuk aylarda kullanılır.

Bebek bere Nasıl Yıkanır?

Oldukça narin kumaşlara sahip olan bereler yüksek sıcaklıkta yıkamak kumaşı deforme edebilir. Kumaşın deforme olmaması için bere bebek ürünlerini orta sıcaklıkta ve hassas ayarda yıkamak çok daha doğru bir yöntem olacaktır. Eğer bebek bere çeşitleri için hijyen sağlamak isterseniz ütü buharı kullanabilirsiniz. Ütü buharı bakterileri yok etmeniz için son derece faydalı olacaktır.

Uyku tulumları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü