Kocaeli Bebek Eşyaları Nereden Alınır
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Kocaeli Bebek Eşyaları Nereden Alınır

Kocaeli Bebek Eşyaları Nereden Alınır hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

 

Anne babaların en büyük derdi çabuk kirlenen bebek kıyafetleri. Hal böyle olunca kıyafetlerin kirlenmesini geciktirmek için alınan önlemlerin başında önlük kullanımı geliyor. Her ne kadar yeni doğan bebekler anne sütü dışında bir gıda almıyor ve bu sebeple de önlüğe ihtiyaç duymuyor gibi gözükse de aslında çok sık tekrarlanan kusma ve salya salgılama durumları sebebiyle önlük yeni doğan miniğinize de şart. Bebek doğar doğmaz başlayan beslenme serüveni özellikle ek gıdaya geçiş ve bebeğinizin kendi kendine yemeyi öğrenmeye başladığı dönemlerde gün içerisinde sürekli tekrarlanan mama saatleri ile sürekli kirlenen, kolları ıslanan kıyafetler ve dolayısıyla da yıkanması gereken  çamaşırlar demek. Ama biz Ninna Kids olarak yaka örtüsü ile sizlerin daha az masraf yapması, ve daha az  çamaşır yıkamaktan kurtarırız. Fedakar anneler, biliyoruz yavruları için günde 5 posta çamaşır yıkar ama ne gerek var Ninna Kids den akmış olduğunuz yaka örtüsü ile bebeğiniz daha rahat bir şekilde yemek yer.

Kocaeli Bebek Eşyaları Nereden Alınır Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ve bizim yaka örtülerimizde 4 kat müslin kumaş kullanılmaktadır. Bizim Ninna Kids ’in yaka örtülerinin kumaşları %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. Her bebek kıyafetinde olduğu gibi bebek mama önlüklerinin temizliğini de olabildiğince dikkatli yapmalısınız. Bunun için öncelikle kullanacağınız temizlik ürünlerini dikkatli seçmelisiniz. Kimyasal maddelerden ve deterjanlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Çünkü bir çok anne deterjan seçiminde deterjanın koku ve rengine bakarak karar verir. Bu büyük bir hatadır, bebek temizlik ürünlerinin kokusuz olması her zaman tercih nedenidir. Önlüğün yıkama sıcaklığının müsaade ettiği dereceleri dikkate almalısınız. Maksimum sıcaklıkların seçimi bakteri oluşmasının engellenmesini sağlayacaktır. Yıkanılan önlükleri güneş gören bir yere asmalısınız. Çünkü güneş ışınları bakterilerin her zaman ölmesini sağlar. Yeni alınan önlükleri de bebeğinize giydirmeden önce sıcak suda yıkanmasında fayda vardır.

Kocaeli Bebek Eşyaları Nereden Alınır hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadan da takip edip, ürünlerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

Menü