Kocaeli En Kaliteli Bornoz Nereden Alınır
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Kocaeli En Kaliteli Bornoz Nereden Alınır

Kocaeli En Kaliteli Bornoz Nereden Alınır hakkında sorularınız için doğru adrese geldiniz. Bizleri takip edip bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Annelerin, özellikle de ilk bebeğini bekleyen anne adaylarının, bebeğin hızlı fiziksel gelişimi göz önüne almadan sayıca fazla giysi alması, bebek kıyafeti seçiminde genelde yapılan yanlışlardan biridir. Yenidoğan çağında bebekler çok hızlı büyüdükleri için, alınan giysileri bir veya iki kereden fazla giyemezler. Bu çağdaki bebekler için en çok tercih edilen giyim türü bebek tulumudur. Bebek tulumları ile birlikte çıtçıtlı tişört, pijama takımları, çorap ve şapka mutlaka bulundurulması gereken bebek giysileri arasında yer almaktadır. Kış ayında doğan bebekler içinse hırka, pantolon ve kazak olmazsa olmaz bebek tekstil ürünlerindendir.

Ninna kids kıyafetlerini yıkarken saf su ve sabun kullanarak kumaş sağlığı korunabilir. Bunun dışında, parfümlü ve renkli deterjanlar yerine kokusuz ve parfümsüz deterjanlar kullanılmalıdır. Ütüleme yaparken de çok yüksek ısıdan kaçınmak, kıyafetlerin tahriş olmasını önler, kumaşın hassas yapısı korur.

Kocaeli En Kaliteli Bornoz Nereden Alınır konusunda sizler için her daim çalışıyoruz. Bebeğinize rahat ve kaliteli parçalar almak için web sitemize girebilirsiniz.

Bebeğinize Kıyafet Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kıyafet alışverişi yaparken bebeğin yaşı değil kilosu baz alınmalıdır.
  • Kıyafet almadan önce, ürüne özel kullanma talimatları okuyun. Yıkama, kurutma gibi hususlarda zorlayabilecek kıyafetler tercih edilmemelidir.
  • Bebekler için çok kalın kıyafetler almak yerine bebeği kat kat giydirmek soğuk algınlığına karşı bebeğinizi daha iyi korumanızı sağlayacaktır.
  • Seçilen kıyafet tüylü olmamalıdır. Tüylü kıyafetler hem bebeğin ağzına kaçması açısından hem de hassas ciltlerini tahriş etmesi açısından oldukça zararlı olabilir. Bundan dolayı, bebeği kucağına alan kişi de kıyafetlerini seçerken bu konuya dikkat etmelidir.
  • Giydirme sırasında, bebek ile konuşmak, hem bebeği rahatlatır hem de henüz konuşmasa bile kelime haznesinin artmasını sağlayacaktır. Bir süre sonunda bebek de bu sürece alışıp kıyafet değişimi sırasında eskisine göre daha rahat olacaktır.
  • Bebeği giydirirken baş kısmından giysiyi çabucak geçirmek gerekir. Soyarken de önce ayak ve kollar çıkarılıp sonra giysi boyunda toplanıp arkadan öne doğru çıkarılmalıdır.

Kocaeli En Kaliteli Bornoz Nereden Alınır hakkında detaylı sorularınıza detaylı cevaplar almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edip özel parçalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Menü