Kocaeli Yumuşacık Puffy Müslin Panço
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Kocaeli Yumuşacık Puffy Müslin Panço

Kocaeli Yumuşacık Puffy Müslin Panço öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Organizer Çanta Nedir?

Çok amaçlı kullanılan çantalar genellikle bebeğin eşyalarının konulduğu bölmeler, alt değiştirme aparatı, bebeğin uyumasını sağlayan portbebe tabanı ve el çantası gibi farklı fonksiyonları birlikte bulunduruyor.

Annelerin bebek bakım çantası olarak son derece rahat, hafif ve pratik olarak kullanılmaktadır. Bundan dolayı organizer çantalarımız NİNNA KİDS ailesi tarafından anneler için özenle imal edilmekteyiz.

Mama Sandalyesi Nedir?

En geniş tanımıyla mama sandalyesi, bebeklerin altıncı aydan itibaren kullanabileceği, yemek öğünlerinde oturup yemek yiyebileceği, diğer zamanlarda da üzerinde oyun oynayabileceği ev eşyalı olarak tanımlanmaktadır.

Sandalye, yetişkin boyundaki bir kişinin çocuğu ayakta pozisyondan kaşıkla rahatça besleyebilmesi için yerden yeterli bir mesafeye kaldırmaktadır.

Mama sandalyesi alırken, geniş bir tabanı olmalı, yere sağlam basmalı, devrilme olasılığı düşük olmalı, emniyet kemerleri mümkünse 5 nokta bağlantılı olmalı özellikle bebeğin aşağı kayması engellenmelidir. Kemerleri ayarlanabilir ve fonksiyonel olmaktadır. NİNNA KİDS ailesi olarak bebeklerin ve çocukların emniyeti için özenle çalışıyoruz.

Mama sandalyeleri ahşap ya da plastik malzemelerden yapılabilir. Kısacası bebeğin sağlığına zarar verecek malzemelerden kaçınmalıdır. Ürünlerin katlanabilir ve portatif olması ek kolaylıklarındandır.

Kocaeli Yumuşacık Puffy Müslin Panço hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Müslin Bornoz Nedir?

Muslin düz dokuma bir pamuklu kumaş tipi. Çok şeffaf ince dokumalardan kaba dokumalara kadar birçok farklı kalınlıkta üretilirler. Genelde düz renktir. Bornoz özellikle ebeveynlerin bebekleri için en çok tercih ettikleri bornoz türleri arasında yer alır. Bornozun içeriğinde müslin kumaş kullanılmasından doğal bir üründür diyebiliriz.

Müslin Örtü Ne İşe Yarar?

Müslin bezler ince pürüzsüz yapısı sayesinde bebeğinizin narin ve hassas cildinde tahrişe neden olmaz. Bu özelliği sayesinde bebeğinizi örtmek, kurulamak ve sarmak için oldukça uygun bir kumaştır. Müslin örtü pamuklu kumaşlardır. Bu nedenle nefes alan ve terletmeyen bir özelliğe sahiptir.

Portbebe Nedir?

Bebeğinizi bir yerden başka bir yere konforlu ve güvenilir şekilde taşıyabilmenize yardımcı olabilecek ürünlerin başında portbebeler yer alır. Bebekler ilk doğdukları dönemlerde bebek arabalarına yerleştirilemezler.

Kocaeli Yumuşacık Puffy Müslin Panço hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü