Kullanışlı Kaliteli Bebek Oyuncak Torbası
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Kullanışlı Kaliteli Bebek Oyuncak Torbası

Kullanışlı Kaliteli Bebek Oyuncak Torbası öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Yatak Koruyucu Bumper

Yan koruma diğer adı ile bumper olarak da bilinen üründe temel amaç bebeğin bacaklarını veya kollarını beşiğin çıtaları arasına sıkışmasını engellemektir. Böylece yan koruma bebeğin kafasını çarpma olasılığına karşı da bariyer görevi görmüş olur. Bebeğiniz beşikte uyurken herhangi bir uzvunu çarpmasına karşı alınabilecek önlemlerdendir. Bebekler uyanıkken ve beşikte çok fazla hareket ederler. Bumper beşik koruma bu hareket sırasında bebeğin yaralanmamasına yardımcı olur. Özellikle bebeğin kafasını çarpma olasılığında kafa sarsıntısına karşı korur. Olası bir çarpma durumunda bebeğin kemik sağlığını ve tüm vücudunu korumaktadır. Ninna Kids olarak her zaman sizlere müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız. Örnek olarak bebeğiniz beşiğinde uyuyor ve sizin de başka bir odaya gitmeniz gerekiyor eğer bumper beşik yan koruması olmadan yan odaya giderseniz bebeğiniz sağa, sola dönerken bacağını ya da ellerini çarpabilir ve canı yanabilir.

Kullanışlı Kaliteli Bebek Oyuncak Torbası hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Emzirme Önlüğü

Bebek emzirme yastıkları, yanlış tutuş pozisyonlarından kaynaklanan bel, sırt ve kol ağrılarını azaltarak konforlu bir emzirme deneyimi yaşarsınız. Emzirme minderi, bebeğinizin doğru emme pozisyonunu almasını sağlar. Bundan dolayı doğru pozisyonda beslenebilen bebeğinizin kusma, sütü geri çıkarma gibi durumları daha az yaşandığını göreceksiniz. Minderin yüksekliği sayesinde rahat bir pozisyonda durmuş olursunuz. Eğilmenize gerek kalmaz. Yumuşak ve ergonomik yapılı bu yastıklar ile birlikte bebeğiniz daha konforlu olmakla beraber, uykuya dalması daha kolay gerçekleşir. Dışarıda, parkta, misafirlikte ve arabada vb. yerlerde çocuğunuzu emzirmenize yardımcı olabilmektedir. Örnek olarak misafirliktesiniz ve gittiğiniz yerde çocuğunuzu emzirmek zorundasınız ve çocuğunuzu emzirirken çocuğunuz kustu ve üstünü batırdı. Diyelim sizde yanınıza çocuğunuz için yedek kıyafet almadınız ve misafirlikten erken kalkıp eve gitmeniz gerekecek ama bebek emzirme yastığı kullanırsanız erkenden misafirlikten kalkıp eve gitmenize gerek kalmaya bilir yani bebeğinizin kusma riski azalacaktır.

Ninna Kids ‘in emzirme yastığı kumaşı %100 pamuk ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. İç dolgusu 1.Kalite elyaf kullanılmıştır.

Kullanışlı Kaliteli Bebek Oyuncak Torbası hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü