Ninna Kids Blog’ta Konuk Yazarlık
  1. Anasayfa
  2. ninnakids
  3. Ninna Kids Blog’ta Konuk Yazarlık

İnsan-lık Halleri.

İnsan kavramı öyle derin ki, insan olabilmek için hayatta ilk varlık göstergesi verdiğinizden bu yana siz olabilme şansını kullanabildiyseniz “ol”abiliyorsunuz. Tabii ki bu şansı kullanmak sadece birey olarak bize bağlı olmayabiliyor.

Meseleye derin bir yerden girmiş gibi olduk ama ebeveynlerin yavrularına anne karnında bebek olmalarıyla beraber başlayan bu yaşam serüveninde, oksijenli yaşama 😊 geçtikten sonra da bebek olmalarını kolaylaştırıcı yaklaşımları, sonrasında çocuk olmalarına şahit etmek, ergenlik, gençlik derken bir ömür boyu eşlikçi olma rollerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz her birimiz.

Bu yolda blog’ta Ninna Kids olarak kendi annelik ve ebeveynlik tecrübelerimizle beraber; farklı, pratik, içimizden birileri olarak önerileri olan ve yavruların büyüme yolculuklarındaki siz kıymetli eşlikçilere de yer vermek istedik.

Farklılıklar, çeşitlilikler zenginliktir diyerek siz değerli Ninna Kids aile üyelerimizi deneyimlerinizi paylaşmak üzere Ninna Kids Blog’a davet ediyoruz. 

Siz de konuk yazar olmak, yazılarınızla ilham olmak, deneyimlerinizi paylaşmak ve #ninnakidsyavruları ‘nın büyüme yolculuklarına bir virgül koymak isterseniz yazılarınızı info@ninnakids.com’dan iletebilirsiniz.

Menü