Oyun Matı Fiyatları öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Kaliteli Bebek Bornozu

Bebekler için havlu ve bornoz seçimi büyük bir önem gerektirir. Özellikle bornoz alırken en çok dikkat etmeniz gereken konu emicilik ve kumaş dokusudur. Bebeklerin cildi yetişkinlerden ve büyük yaş gruplarından çok farklıdır. Hassas cilde sahip olan bebekler ve özellikle yeni doğanlar için kıyafet ve bornoz seçimi dikkatli bir şekilde olmalıdır. Yeni doğan bebeklerden bahsedecek olursak, bebeklerin cildi henüz olgunlaşmamıştır ve ciltleri incedir. Bu yüzden yeni doğan bebeklerde koruyucu katman oluşmamıştır. Ninna Kids ailesi olarak her zaman ürettiğimiz ürünlerde kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Oyun Matı Fiyatları hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Kaliteli Bebek Bornoz Yapısı

Bornozlarımız %100 pamuktan ve OEKO TEX sertifikalı malzemeden üretilmiştir. Bu yüzden bebeklerin ciltlerine zarar vermeyecek %100 pamuklu kumaş olan ürünler tercih edilmelidir. Pamuk bornozun kendine özel özellikleri bulunmaktadır. Oldukça yumuşaktırlar, Kalın yapılı olmaları nedeniyle kış mevsiminde kullanımı kolay olmaktadır. Yüksek emicilikleri ile hızlı kurulama özellikleri bulunmaktadır. Bebek bornozu pamuk mu olmalı yoksa bambu mu bebeğinizin teni hassas olduğu için daha seçeceğiniz bornozun daha yumuşak bir dokuya sahip olması, Doğal yollarla üretilmiş olması, Anti bakteriyel özelliği bulunması, Yüksek emiciliği olması önemlidir. Bu yazdığımız konuları göz önünde bulundurduğumuzda pamuk ve bambu bornozlar bebekler için uygun olduğu yönündeyiz. Alacak olduğunuz bornozun modeli de çok önemlidir. Bebekler 2-3 aylık olduklarında artık renkleri algılamaya başlarlar o yüzden eşya seçiminde sıcak renkler kırmızı, turuncu, sarı psikolojide uyumluluğu ve ılımlılığı temsil etmektedir. Soğuk renkler ise yatıştırıcı ve dinginleştirici etkileriyle öne çıkmaktadır. Ninna Kids ailesi olarak her zaman müşterilerimize önem vermekteyiz.

Bebek Oyun Matı Seçimi

Bebeğinizin sevdiği ya da hoşuna giden figürleri ya da çizgi film karakterlerinin bulunduğu oyun matı tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz oyun minderinin, yıkanıp silinebilir, kir tutmayan özelliklere sahip olmasına dikkat ediniz. Kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat ediniz. Bebeğiniz küçük olduğu için çoğu eşyayı ağızına götürecektir ve bu yüzden matın desenin de kullanılan boyalar doğal ve bebeğin sağlığına uygun olması gerekmektedir. Ayrıca hafif, katlanabilir ve taşınabilir özellikte tercih edeceğiniz bir oyun matı kullanım açısından size birçok avantaj ve rahatlık sağlayacaktır.

Oyun Matı Fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü