Şık Tasarımlı 1.0TOG Uyku Tulumu
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Şık Tasarımlı 1.0TOG Uyku Tulumu

NİNNA KİDS şık tasarımlı 1.0TOG uyku tulumu ile bebeğiniz rahat ve kaliteli bir uyku deneyimine sahip olabilir.

Uyku Tulumunda Neye Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için seçeceğiniz uyku tulumu onu terletmeyecek pamuklu bir kumaş olmalıdır. Nefes alan kumaşlar bebeğinizin terlemesini engeller ve rahat bir uyku sağlar. Bebeğiniz için alacağınız uyku tulumunda zararlı boya maddeleri içermeyen doğa dostu kumaşlardan yapılmalıdır.

Peki TOG DEĞERİ NERDİR?

TOG değeri; anne ve babaların uyku tulumu seçerken oda ısısı ile uyumlu, bebeği üşütmeyen ya da terletmeyen uyku tulumu seçmesini kolaylık sağlayan bir ısı değeridir. TOG değeri oda ısısı ile uyumlu olan bebek tulumları tercih etmeniz deneme yanılma yoluna gitmeden doğru tulum tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Uyku Tulumu Ne İşe Yarar?

Uyku tulumlarının asıl amacı sizi ısıtmak değil. Asıl işlevi vücut ısınızı uyku tulumu içerisinde tutmaktır. Ortamı siz ısıtırsınız , uyku tulumu ise dışarı ile olan ısı yalıtımı sağlar. Böylelikle NİNNA KİDS şık tasarımlı 1.0TOG uyku tulumu ile bebeğiniz sıcak bir uyku uyuyabilir.

Uyku tulumu hangi kumaştan yapılır?

Genellikle su geçirmez kumaştan yapılır ve içine pamuk, elyaf, kuş tüyü vb. dolgu malzemeleri konarak astarlanmış çoğunlukla açık havada uyurken içine girilen tulumdur.

Uyku Tulumu İle Bebek Üşür mü?

Gece boyu üstü açık kalan bebekler üşüyebilir ve bu nedenle üşütüp hasta olabilirler. Ancak endişe etmenize hiç gerek yok. Bebeklerin bulundukları oda sıcaklığına göre özel olarak üretilen uyku tulumları onların gece uykusu sırasında üşümemeleri için ısı kalkanı olur.

TOG Uyku Tulumları Kaç Derecede Giyilir?

Şık tasarımlı 1.0TOG uyku tulumu mayıs-ekim aralığında 26 ve üzeri derece aralığında; 1 TOG polar uyku tulumları ekim-mayıs ayları aralığında 19-25 derecelerde kullanımı uygundur.

Bebek Tulumu Nasıl Yıkanır?

Oldukça narin kumaşlara sahip olan tulumlar yüksek sıcaklıkta yıkamak kumaşı deforme edebilir. Kumaşın deforme olmaması için tulum bebek ürünlerini orta sıcaklıkta ve hassas ayarda yıkamak çok daha doğru bir yöntem olacaktır. Eğer bebek tulum çeşitleri için hijyen sağlamak isterseniz ütü buharı kullanabilirsiniz. Ütü buharı bakterileri yok etmeniz için son derece faydalı olacaktır.

Uyku tulumları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü