Şık Tasarımlı Unisex Bere
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Şık Tasarımlı Unisex Bere

Şık Tasarımlı Unisex Bere Öğrenmek için doğru yerdesiniz.
Kışın gelmesiyle birlikte yavrularımız için boyunluk ve berelerimiz mevcutdur . Sevimli erkek bebek aksesuarlarımız için Ninna Kids olarak büyüme yolculuğunuza eşlik etmek istedik. Harika renk ve kalitemizle, yavrularınız hem çok güzel görünüp hem de en son kaliteli ürünlerimizi kullanabilecek.

Şık Tasarımlı Unisex Bere
Pamuk kumaşla üretilen boyunluklarımızı; berelerinizle kombinleyebilir farklı renklerin ahengini tarzınıza yansıtabilirsiniz. Ürünlerimize göz atıp daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ahenkli harika renk tonlarımızı dilediğiniz gibi tercih edebilir yaş seçiminde sitemizden ayarlayabilirsiniz. Ninna kids olarak bedenlerimiz 1-8 yaş grubuna kadar olmakta olup yetişkinler içinde berelerimiz mevcut olmaktadır.

Şık Tasarımlı Unisex Bere
Berelerimizi 30 derecede hassas yıkama yapınız.
Kurutucuda kurutmayınız.
Ürünle beraber gönderilen yıkama talimatına uygun yıkayarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.
Çocuk Giyiminde Kumaşın Önemi
Sentetik ürünlerden uzak durulması gerektiğine vurgu yapan Dr. Cem Koray Fırat’ın kıyafet seçimi ile ilgili önerileri şöyle:
– Çocuk giyiminde az renkli, mat, ince dokumalı, pamuklu, sentetik ip oranı az olan kumaşlar tercih edilmelidir.
– Likralı , naylon, lastik veya kauçuk içeriği fazla olan ürünler, ter dengesini sağlayamaz ve kaşıntı, mantar, isilik gibi hastalıklara yol açar.
Hava geçişini engellemeyen, cildi tahriş etmeyen, alerji riski taşımayan; yumuşak, esneyebilen ve dikişlerinde sert iplik kullanılmamış ürünler tercih edilmelidir.
– Çocukları sıkan, esnek olmayan kıyafetler hem onların rahat hareket etmesini engeller hem de vücuttaki kan dolaşımını olumsuz etkiler. Bu yüzden çocuklarımızın rahat edeceği kıyafetleri seçmek çok daha önemlidir. Kıyafetin renginden veya deseninden ziyade çocuğun rahatlığı daha ön planda olmalıdır.
– Çocukların hassas ciltlerine en uygun materyal yüzde yüz organik pamuktur. Bu yüzden kıyafet seçiminde naylon ve polyester içeren ürünler tercih edilmemelidir.
– Kışın daha sıcak tutması için yün kumaşlar kullanılabilir. Yün aslında dört mevsimlik bir ürün grubudur. Ancak alerjik çocuklarda astımı tetikleyici yünlü kıyafetlerden kaçınılmalıdır.
%100 Pamuk Tulum Çeşitleri Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Pamuk Bebek Sağlığı İçin Neden Önemli?
Bir bebeğin cildinin bir yetişkinin cildinden 5 kat daha ince ve daha hassas olabileceğini biliyor muydunuz?
Doğum yapacak anne adayları iyi bilirler; doktorların bebekler için önerdiği tek kumaş türü pamuktur. Birçok insan, bebekleri için yanlış ürünleri kullanmanın, onların rahatlığı ve genel olarak refahında büyük bir fark yaratabileceğinin farkında değildir.
NİNNA KİDS olarak bu konuda akıllara takılan soruları gidermek ve bebeğiniz için neden pamuklu kumaş tercih etmeniz gerektiğini açıklamak istedik. Hazırsanız başlayalım!
Pamuklu kumaş, çocuk ve bebek giyimi için en popüler seçimlerin başında gelmektedir. Pamuk yumuşak ve emici bir kumaş olduğundan dolayı ve bebeğinizin nazik cildine tam bir uyum sağlar.
⦁ Pamuk %100 doğal bir üründür.
⦁ Pamuk dayanıklı ve kolay bir kullanıma sahiptir.
⦁ Hem organik hem de geleneksel üretim yöntemleriyle üretilen çeşitleri bulunmaktadır.
⦁ Pamuklu giysiler oldukça yumuşak ve bebeğinizin hassas cildine sertçe sürtünerek tahriş olmasına neden olmaz.
⦁ Pamuklu kumaşlar diğer kumaşlara oranla daha iyi havalandırma sağlar ve bebeğinizi serin tutar. Pamuk doğası gereği bebeğinizin vücut nemini kolayca emmesine ve gidermesine izin verir.
⦁ Pamuk doğal olduğu için alerjik değildir. Bu nedenle, bebeğinizin cildinde kızarıklık veya alerjik bir reaksiyon oluşumu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
%100 Pamuk Tulum Çeşitleri Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü