Yenidoğan Unisex Bebek Yelek
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Yenidoğan Unisex Bebek Yelek

NİNNA KİDS Yenidogan unisex bebek yelek ile bebeğiniz rahat ve kaliteli bir giysi deneyimine sahip olabilir.

Yelek Alırken Neye Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için seçeceğiniz yelek onu terletmeyecek pamuklu bir kumaş olmalıdır. Nefes alan kumaşlar bebeğinizin terlemesini engeller ve rahat bir giyim sağlar. Bebeğiniz için alacağınız yelekte zararlı boya maddeleri içermeyen doğa dostu iplerden yapılmalıdır.

Peki TOG DEĞERİ NERDİR?

TOG değeri; anne ve babaların yelek seçerken oda ısısı ile uyumlu, bebeği üşütmeyen ya da terletmeyen yelek seçmesini kolaylık sağlayan bir ısı değeridir. TOG değeri oda ısısı ile uyumlu olan bebek yeleği tercih etmeniz deneme yanılma yoluna gitmeden doğru tulum tercihi yapmanızı sağlayacaktır.

Yelek Ne İşe Yarar?

yeleklerin asıl amacı sizi ısıtmak değil. Asıl işlevi vücut ısınızı uyku tulumu içerisinde tutmaktır. Ortamı siz ısıtırsınız , uyku tulumu ise dışarı ile olan ısı yalıtımı sağlar. Böylelikle NİNNA KİDS Yenidogan unisex bebek yelek ile bebeğiniz sıcak bir giysi deneyebilir.

yelekler hangi kumaştan yapılır?

yaptığımız yelekler %100 pamuktan üretilmektedir

yelek İle Bebek Üşür mü?

eğer yapılan yelek kalın yünden yapıldı ise sıcak tutar. Ama ince yünden yelek yapılır ise sadece ılık veya sıcak havalarda gezmek vb. için kullanılır

yelekler Kaç Derecede Giyilir?

Yenidogan unisex bebek yelek kullanıldığı yüne göre değişir ama özetlersek kalın yündense soğuk havalar için ama ince yün ise yazın gezmek için

Bebek yelek Nasıl Yıkanır?

Oldukça narin kumaşlara sahip olan yelekler yüksek sıcaklıkta yıkamak kumaşı deforme edebilir. Kumaşın deforme olmaması için tulum bebek ürünlerini orta sıcaklıkta ve hassas ayarda yıkamak çok daha doğru bir yöntem olacaktır. Eğer bebek yelek çeşitleri için hijyen sağlamak isterseniz ütü buharı kullanabilirsiniz. Ütü buharı bakterileri yok etmeniz için son derece faydalı olacaktır.

Uyku tulumları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü